مجتمع آموزش عالی تاریخ سیره و تمدن اسلامی
جستجو
Close this search box.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت از تولید سه نرم افزار مهدوی به مناسبت سالروز ولادت امام زمان(عج) خبر داد و گفت: بخش ویدئویی نرم افزار «مشق انتظار» شامل سینمای آخرالزمان، صهیونیسم‌شناسی، مدعیان دروغین و بازی‌ها است. حجت‌الاسلام محمدرضا نصوری معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با اشاره به تولید سه نرم‌افزار مهدوی به مناسبت آغاز دهه مهدویت و سالروز ولادت حضرت حجت(عج)، ابراز داشت:

سه نرم‌افزار مهدوی با نام‌های «مشق انتظار»، «قبیله تزویر» و «ره‌ توشه تبلیغ» از سوی مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم تولید شده است.

وی با بیان اینکه «قبیله تزویر» نرم افزار ویژه مبلغان مهدویت است، افزود: افراد برای استفاده بهتر و بیشتر از آن باید تا اندازه‌ای با مباحث مهدویت آشنایی داشته باشند؛ در این نرم‌افزار برخی نظرات مدعیان دروغین در آن بررسی شده و حتی نظراتی از مدعیان دروغینی که اخیراً در کشورهای عربی، عراق و برخی قسمت‌های ایران فعالیت دارند، نیز در آن مطرح شده است.

نصوری بیان داشت: نرم‌افزار «قبیله تزویر» شامل هفت جلسه آموزشی است که به صورت ویدئویی از اساتید برجسته مهدویت ضبط شده است و در آن به بررسی روش‌های مدعیان دروغین، معیار تشخیص حق از باطل و بررسی ادله روایی مدعی اخیر احمد الحسن پرداخته است.

وی ادامه داد: بخش نگارخانه این نرم افزار شامل نمونه‌ای از تبلیغات مدعیان دروغین در عرصه فضای مجازی است تا مخاطب در برابر تبلیغات و فعالیت‌های گسترده آن‌ها به خصوص قشر مذهبی را مصون بدارد، همچنین یک مبلغ به عنوان مرجع می‌تواند در جریان شناسی مدعیان دروغین از این نرم‌افزار استفاده کند.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با اشاره به ارائه سه کتاب با عناوین پیچک انحراف و قبیله تزویر همراه با نرم‌افزار «قبیله تزویر» اظهار داشت: «مشق انتظار» نرم‌افزاری چند رسانه‌ای است که برای مخاطب عمومی تهیه شده و مطالب آن شامل دوره‌های آموزشی، بخش ویژه کودکان، پرسش و پاسخ، نغمه‌های مهدوی، نگارخانه مهدوی و هدایا است.

وی افزود: بخش ویدئویی نرم افزار «مشق انتظار» شامل سینمای آخرالزمان، صهیونیست شناسی، مدعیان دروغین و بازی‌ها است و در قسمت هدایا مجموعه‌ای از نرم افزارهای کامپیوتری و موبایلی با موضوع مهدویت قرار داده شده که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

نصوری همچنین از وجود بیش از 400 مقاله در نرم‌افزار «ره‌ توشه تبلیغ» در قالب پاورپوینت خبر داد و گفت: نرم‌افزار «ره‌ توشه تبلیغ» برای مناسبت‌های تبلیغی نیمه شعبان، ماه مبارک رمضان با 34 مقاله، محرم با 20 مقاله و فاطمیه با 13 مقاله است؛ همچنین از کتاب‌ها، پوسترها و عناصر تبلیغی مختلفی برای مخاطبان کودک و نوجوان در آن تعبیه شده است.

به گزارش کریمه،‌ مرکز تخصصی مهدویت انتشار و توزیع این نرم افزاها را برای همه جایز دانسته و همه مراکز فرهنگی تبلیغی می‌توانند این نرم‌افزارها را حتی با نشان و لوگوی خودشان کپی و توزیع کنند.

علاقه‌مندان برای تهیه این نرم‌افزار می‌توانند به انتشارات مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم یا نمایندگی‌های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سراسر کشور مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 7833770-0253 تماس بگیرند.

منبع: پایگاه تحلیلی خبری کریمه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *